studio žamberk
kontaktujte nás

Vedoucí TS Neon

Lucie Kluková

V TS Neon působí již šest let – stará se o organizační záležitosti Neonu. Za tu dobu jí Neon přirostl k srdci tak, že jej má za svou druhou rodinu. Vede nejmenší tanečníky kategorie MINI a za svůj největší taneční úspěch považuje skutečnost, že po letech s Neonem od sebe rozezná jednotlivé street dance styly …

Motto: „Usmívej se. Zítra může být hůř…“

choreograf

Renáta Šebková "Renné"

V taneční skupině NEON tančí od roku 2003 a jako choreografka působí již šestým rokem. Tančila čtyři roky v hlavní věkové kategorii Taneční skupiny T-BASS, kde i pomáhala s nejmenšími tanečníky (DVK a MINI). Nastřádané zkušenosti pak mohla předat do své druhé rodiny - TS NEON. Zaměřuje se na styly POPPIN DANCE, HYPE (OLD SCHOOL), HIP-HOP DANCE, WAACKIN DANCE. V Neonu učí DVK1, DVK2, JVK 1, SVK a sama tancuje v HVK. Spolupráce s choreografy i s dětmi ji velice baví. Tanci věnuje veškerý volný čas, protože jak říká: „tanec je náš život a hlavně NEON je můj život“

Motto: „Tanec je komunikace mezi tělem a duší. Vyjadřuje to, na co slova nestačí“

choreograf

Veronika Procházková "Verča"

Už od malička se věnuje tanci, vyzkoušela aerobic, latinskoamerické a standartní tance. Street dance se věnuje od svých 16 let, kdy chtěla vyzkoušet něco nového. Začala tančit v Letohradském Neonu a další rok přešla do HVK v Žamberku, kde stále tančí. Chytlo jí to natolik, že další rok začala pomáhat s trénováním MINI, které jí velice baví - má moc ráda děti. Ve svém volném čase maluje, sportuje a poslouchá hudbu. Má v oblibě všechny taneční styly, ale nejvíce jí oslovil Break Dance, House a Hip Hop.

Motto: „Je mnoho různých povolání, ale tanec je poslání, ve kterém čas není ničím a jeho náplň vším.“

choreograf

Leona Bílá "Lea"

Tuto studentku žambereckého gymnázia provází tanec po celý život. Nejprve to byl aerobic, kterému se věnovala několik let již od školky a později začala také závodně tančit latinsko-americké tance. Od roku 2006 se po dobu dvou let věnovala breakdance. Nakonec si však našla cestu ke street dance, kterému se věnuje již 4 roky a to samozřejmě v TS Neon. Loňský rok se navrátila zpět i k breakdance (a teď by dala cokoliv za to, aby s ním tenkrát nesekla :)). Ve zbylém volném čase je ráda ve společnosti, věnuje se jiným sportovním aktivitám, poslouchá hudbu anebo prostě jen tak relaxuje.
Na letošní taneční sezónu dostala nabídku trénovat MINI a DVK 2, což bere jako výbornou příležitost a bude se snažit této role zhostit co nejlépe.

choreograf

Dominik Židek "Dome"

Dome má rád kebab… Poprvé se setkal s tancem ve skupině Horské myši z Rokytnice v Orlických horách (Pán jí dej klid), odkud se v roce 2011 dostal do TS Neon. Ti, co umí počítat už tedy vědí, že v Neonu tancuje 3 roky. Mimo TS Neon je i členem další „početné“ žamberecké taneční skupiny Zewl Crew. Pokud ho někdo ze žambereckých ještě nezná, není se čemu divit, protože bydlí v Rychnově nad Kněžnou. V tanci objevil nejlepší způsob trávení času, aktivní pohybové vyžití, a třebaže to zní jako klišé, tak něco jako smysl života? … což doufá, že objeví i jeho svěřenci. Z celé palety stylů street dance ho baví víceméně všechny, ovšem v různých obdobích (jednu dobu víc to a jindy zas tamto).

choreograf

Ondřej Papáček "Papája"

V roce 2008 si ho vzala pod křídlo taneční rodina Neon, ve které je i v současnosti. Byl členem taneční crew Side-B a v současné je hrdým členem Zewl Crew. Co se týče vyjádření tance - upřednostňuje freestyle. Z tanečních stylů jsou pro něj nejbližší House a Poppin', ale také ho baví Old School (Hype), Hip Hop, Lockin' a Break dance.

aktuální informace

ROZVRHY NA SOUTĚŽNÍ SEZÓNU 2020/2021

Zde naleznete rozpis rozvrhů pro všechny věkové kategorie.

aktuální informace

ZRUŠENÍ TRÉNINKŮ od 4. 1. 2021

Od 4. 1. 2021 jsou zrušeny tréninky TS Neon.
vedoucí:
tel:
e-mail:
Lucie Kluková
739 046 252, 777 056 718
klukova.animo@atlas.cz