TANEČNÍ SOUTĚŽE - všeobecné informace a pokyny

11.04.2022

Vážení rodiče,

za sebou máme první várku soutěží - regionálních kol postupových soutěží. A mnoho soutěží máme ještě před sebou... Každopádně bychom vám moc poděkovali za soutěžní účast vašich potomků, uvědomujeme si, že je to spousta rodinného času a financí.

A co tanečníky spolu s trenéry momentálně čeká? V sobotu jsme si v rámci regionálního kola CDM v Hradci Králové vyslechli přímo porotu, která nám poskytla inspirativní zpětnou vazbu na naše choreografie. Takže nás - tanečníky a trenéry - čeká ještě spousta práce! V rámci jednotlivých choreografií může dojít ke změnám hudby, postavení, jednotlivých tanečních variací, atd.

Takže máme na vás, naši rodičové, prosbu - potřebujeme, aby dál naši tanečníci chodili poctivě na tréninky, akceptovali případné změny v choreografiích, vydrželi náročné tréninky (někdo bude mít i soustředění navíc:)) a dokázali přijmout případnou přísnost či kritiku trenéra. Podpořte je v tom - děkujeme!

Seznam soutěží a vystoupení ZDE

----------

TANEČNÍ SOUTĚŽE - VŠEOBECNÉ POKYNY

V roce 2022 se zúčastníme několika soutěží, ať už postupových nebo pohárových. Dopravovat se budeme společně autobusem - žádáme všechny rodiče, aby dopravu autobusem respektovali, alespoň v rámci cesty na soutěž (viz níže). Pouze MINI BABY se budou na soutěže dopravovat sami, a to z důvodu nízkého věku a potřeby rozsáhlejšího dohledu nad dětmi.

Budeme také zároveň rádi, když nám přijedete fandit - v podrobných pokynech k jednotlivým soutěžím budete mít i čas soutěžního vystoupení (tanečníci jedou na soutěž s časovým předstihem) a cenu vstupenek. Po soutěžním vystoupení a popř. po vyhlášení výsledků si můžete dítě přímo na soutěži - pokud se jí jako diváci zúčastníte - vyzvednout.

Na soutěž si vždy tanečníci berou - KOMPLETNÍ kostým, pití, jídlo dle délky soutěže, popř. kapesné, peníze na startovné a dopravné. I když si dítě budou rodiče na soutěži vyzvedávat, platí celé dopravné, jelikož cena autobusu je rozpočítána na všechny tanečníky stejnou měrou. Bohužel oproti předcházejícím rokům se cena startovného na všech soutěžích zvedla a cena busů bude vzhledem k situaci také vyšší.

Předpokládáme, že soutěží se vždy zúčastní VŠICHNI tanečníci - přehled soutěží je znám již od začátku ledna a tak doufáme, že jste harmonogramu soutěží přizpůsobili svůj rodinný program :) Z účasti na soutěži tedy omlouvá pouze nemoc - opravdu nám v choreografii chybí každé dítě, které na soutěží není! Nemocného tanečníka, který se soutěže nezúčastní hlaste Lucii formou SMS na číslo 739 046 252!.