TANEČNÍ SKUPINA ROKU 2023  regionální kolo - 19.3.2023

13.03.2023

Místo soutěže: Sportovní hala Třebeš, Na Potoce 691/30, Hradec Králové

Vstupné pro diváky: 200 Kč

ORGANIZAČNÍ POKYNY - MINI KIDS, DVK GENTLE A DVK CHILLY

 • Sraz: v 6.50 hodin na parkovišti u Penny marketu Žamberk – odjezd autobusem
 • Harmonogram: vystoupení MINI KIDS – 9.30, DVK GENTLE – 10.20, DVK CHILLY – 10.50, vyhlášení výsledků 15.00 hodin
 • Příjezd Žamberk: cca 16.30 hodin – pošleme upřesňující SMS
 • S sebou: 250 Kč startovné, 150 Kč na bus, kompletní kostým (PROSÍME ZKONTROLOVAT!), jídlo a pití na celý den, kapesné
 • Dítě/tanečníka je možné si po soutěžním vystoupení převzít – tuto skutečnost je potřeba nahlásit příslušné trenérce a Lucii, a to nejlépe již ráno před odjezdem (upozornění - cena busu je pro všechny tanečníky stejná, ať jedou obě jízdy nebo pouze jednu).
 • MINI KIDS: již jsou zajištěni 4 rodiče (p. Doleček, p. Nožková, p. Indráková a p. Čammrová), kteří na soutěž pojedou  s námi jako dozor (bus a vstup zdarma). Ale budeme potřebovat dozor i další týden! Pokud máte zájem, ohlaste se prosím formou SMS Lucii – mobil 739 046 252.

ORGANIZAČNÍ POKYNY - JVK GENTLE A JVK CHILLY, HVK

 • Sraz: v 9.50 hodin na parkovišti u Penny marketu Žamberk – odjezd autobusem
 • Harmonogram: vystoupení JVK GENTLE – 12.30, JVK CHILLY – 13.20, HVK -17.10, vyhlášení výsledků 18.50 hodin
 • Příjezd Žamberk: cca 20.00 hodin– pošleme upřesňující SMS
 • S sebou: 250 Kč startovné, 150 Kč na bus, kompletní kostým (PROSÍME ZKONTROLOVAT!), jídlo a pití na celý den, kapesné
 • Tanečníka je možné si po soutěžním vystoupení převzít – tuto skutečnost je potřeba nahlásit příslušnému trenérovi, a to nejlépe již při odjezdu (upozornění - cena busu je pro všechny tanečníky stejná, ať jedou obě jízdy nebo pouze jednu).

TANEČNÍ SOUTĚŽE - VŠEOBECNÉ POKYNY

V rámci soutěžní sezóny se TS NEON účastní několika soutěží, ať už postupových nebo pohárových. Doprava je zpravidla společná autobusem - žádáme všechny rodiče, aby dopravu autobusem respektovali, alespoň v rámci cesty na soutěž (viz níže). Pouze MINI BABY se na soutěže dopravují sami, a to z důvodu nízkého věku a potřeby rozsáhlejšího dohledu nad dětmi.

Je dobré, když rodiče přijedou na soutěže fandit - v podrobných pokynech k jednotlivým soutěžím je i čas soutěžního vystoupení (tanečníci jedou na soutěž s časovým předstihem) a cena vstupenek. Po vystoupení a popř. po vyhlášení výsledků si rodiče mohou dítě přímo na soutěži - pokud se jí jako diváci zúčastní - vyzvednout.

Na soutěž si vždy tanečníci berou - KOMPLETNÍ kostým, pití, jídlo dle délky soutěže, popř. kapesné, peníze na startovné a dopravné. I když si dítě budou rodiče na soutěži vyzvedávat, platí celé dopravné, jelikož cena autobusu je rozpočítána na všechny tanečníky stejnou měrou. 

Je předpoklad, že soutěží se vždy zúčastní VŠICHNI tanečníci - přehled soutěží je znám již od začátku ledna. Z účasti na soutěži tedy omlouvá pouze nemoc nebo vážné rodinné důvody - v choreografii chybí každé dítě, které na soutěží není! Nemocného tanečníka, který se soutěže nezúčastní hlásí rodiče Lucii formou SMS na číslo 739 046 252. 

.