JAK SE PŘIHLÁSIT DO TS NEON

01.01.2024


    Přihlásit se můžete těmito způsoby:

  • přes webové stránky www.animo.zamberk.cz - je možné se přihlásit do MINI TINY (prcci ve věku 2,5 - 4 roky), MINI BABY (děti věk 4 - 5 let), MINI KIDS (děti 6 - 8 let) a HVK (pokročilí tanečníci od 15 let) kdy u každé věkové kategorie (TS NEON MINI Tiny, TS Neon MINI Baby, TS Neon MINI Kids, TS NEON HVK) najdete vpravo dole ikonku "Chci se přihlásit online".  
  • do tanečních formací Neon DVK Gentle (začínající a mírně pokročilí tanečníci ve věku 8 - 11 let) a Neon DVK Chilly (pokročilí tanečníci ve věku 8 - 11 let), Neon JVK (začínající a mírně pokročilí tanečníci ve věku 12 - 15 let) a Neon JVK Chilly (pokročilí tanečníci ve věku 12 - 15 let) se lze online přihlásit po předchozí dohodě s trenérem - tyto tanečníky si rozdělují sami trenéři, a to dle jejich tanečních schopností a dovedností. 
  • ONLINE PŘIHLÁŠKY DO TS NEON JSOU MOŽNÉ POUZE V PRŮBĚHU PODZIMU - v zimě a na jaře nové členy přijímáme pouze po osobní dohodě s trenérem nebo vedoucí TS NEON.  

Platbu za TS NEON můžete uskutečnit bezhotovostně:

  • číslo účtu a jedinečný variabilní symbol naleznete na vygenerované elektronické přihlášce po online přihlášení 
  • ve svém klientském účtu, v rámci něhož je možná i jednoduchá platba QR kódem


 Pokud se budete přihlašovat online:

  1.  UŽ JSTE SE PŘES WEB HLÁSILI, MÁTE VYTVOŘENÝ SVŮJ KLIENTSKÝ ÚČET a znáte heslo, přihlaste se svým mailem a heslem (pokud jste heslo zapomněli, nechte si zaslat nové) - na kroužek se tedy přihlaste prostřednictvím svého klientského účtu.
  2.  PŘES WEB JSTE SE JIŠTĚ NIKDY NEHLÁSILI, ALE NAŠICH AKTIVIT JSTE SE JIŽ ÚČASTNILI (za účast je považováno členství v kroužku, účast na táboře či akci, na kterou byla požadována papírová přihláška – netýká se tedy akcí pro širokou veřejnost), vytvořte si klientský účet. A to na svou mailovou adresu, kterou používá SVČ ANIMO ke komunikaci s Vámi. Pokud zadáte tuto příslušnou adresu, měly by se Vám tam načíst Vaše údaje nebo Vaše děti, které má SVČ ANIMO již zavedené v evidenčním systému. Až budete mít klientský účet založený, přihlaste se na kroužek prostřednictvím svého klientského účtu. (Pokud se vám vaše děti automaticky nepřiřadí, kontaktujte Lucii Klukovou – mobil 739 046 252, klukova.animo@atlas.cz)
  3. POKUD JSTE SE JEŠTĚ NIKDY NEBO V POSLEDNÍCH LETECH NEZÚČASTNILI ŽÁDNÝCH AKTIVIT SVČ ANIMO (ani kroužků, ani táborů ani akcí, na které je potřeba papírová přihláška), registrujte se, tzn., vytvořte si klientský účet a následně se přihlašujte prostřednictvím tohoto účtu.

.